Svet zavoda Centra za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje, Kidričeva cesta 19, Velenje, razpisuje na podlagi 58. člena Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja in na podlagi sklepa 5, sprejetega na 1. seji Sveta zavoda CVIU Velenje, z dne 7.10.2019, delovno mesto,

ravnatelja/ravnateljice.

Razpis za ravnatelja

Športni dan kros 2019

V petek, 18. 10. 2019, smo imeli športni dan. Izvedli smo tekmovanje v krosu, torej v teku v naravi.

Kros 2019

Pohod učencev PPVI

Učenci in učitelji PPVI CVIU Velenje smo se v ponedeljek 30. septembra odpravili na pohod v okolico Velenja.

Sportni_dan-POHOD

Grb mestne občine Velenje

Ob prazniku Mestne občine Velenje, ki letos praznuje 60 let, je naša šola, kot občinski nagrajenec, prejela GRB MESTNE OBČINE VELENJE:

Kategorije: Novice | Komentiraj

Priznanje za najbolj športno šolo s PP

Učenci, ki obiskujejo CVIU Velenje, so se tudi v preteklem šolskem letu zelo izkazali z odličnimi športnimi rezultati na področnih in državnih tekmovanjih.

PRIZNANJE ZA NAJBOLJ ŠPORTNO OSNOVNO ŠOLO S PRILAGOJENIM PROGRAMOM